Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER
Worki PP | https://bigbag.izomer.com.pl/


Worki PP, czyli polipropylenowe, są bardzo wytrzymałe i szeroko wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Mogą mieć różne rozmiary oraz kształty, w zależności od ich przeznaczenia. Zamawiając tego typu produkt, warto zwrócić na jakość jego wykonania, aby mieć pewność, że będzie on odpowiedni do pakowania Twojego produktu w sposób trwały i bezpieczny. Ważna jest również oczywiście ich pojemność.

Profesjonalne worki na różne substancje

Worki polipropylenowe mogą mieć bardzo różne przeznaczenie. Doskonale nadają się do pakowania rozmaitych substancji sypki. Można zapakować w nie nawozy sztuczne, zwierzęce pasze oraz produkty spożywcze. Nadają się do pakowania mąki, cukru i wielu, wielu innych produktów. Dzięki swojej wytrzymałości oraz dzięki temu, że są bardzo gęsto tkane, nie pozwalają przedostawać się zawartości na zewnątrz, przez strukturę materiału. 
Tego typu worki mogą mieć różne kształty i rozmiary. Dostępne są również opcje z różną liczbą uchwytów, które znacznie poprawiają funkcjonalność tego typu produktów. Worki PP są dostępne w dwóch podstawowych wersjach. Są to:

  • worki polipropylenowe laminowane,
  • worki polipropylenowe oddychające.

Pierwszy rodzaj przeznaczony jest przede wszystkim do substancji sypkich oraz wymagających szczelnego zapakowania. Z kolei modele oddychające bez warstwy laminatu są przeznaczone do produktów spożywczych. 

Wysokiej jakości produkty ze sprawdzonego źródła

Zamawiając dużą ilość opakowań na swojej produkty, na pewno zależy Ci na tym, aby były one dobrej jakości i spełniały wszystkie Twoje oczekiwania. Dlatego przed zakupem koniecznie zapoznaj się ze specyfikacjami danego opakowania i dokładnie sprecyzuj, jakie masz wymagania i preferencje. W przypadku worków PP to od Ciebie zależy, jakie będą miały rozmiary i pojemność, czy będą laminowane oraz ile uszu będą posiadały. 
Jeśli szukasz sprawdzonego producenta opakowań foliowych, to polecamy Ci firmę Izomer. Na ich stronie internetowej bigbag.izomer.com.pl znajdziesz całą ich szeroką ofertę na wiele różnych modeli, w tym również na worki polipropylenowe. Sprawdź dokładnie dostępne opcje, zapoznaj się z informacjami o firmie i złóż zamówienie już teraz, a na pewno nie pożałujesz. 
Telefon: 63 262 68 11
Domena: https://bigbag.izomer.com.pl/
Miejscowość: Koło
Adres: Czołowo 1
Kod pocztowy: 62-600
Źródła: https://bigbag.izomer.com.pl/worki-polipropylenowe/


Dodano: 2018-12-23
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Autor: Anna Borowska


Skojarzone Firmy


RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"


Sportowo.pl


Kaskada Hotel&Restauracja