XBS Logistics S.A.
Optymalizacja kosztów logistycznych


XBS Group to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze logistycznej przedsiębiorstwo z różnych segmentów i o różnych rozmiarach. Siła oferty Grupy to nie tylko najwyższe jakości dopracowane know-how dotyczące logistyki, ale cenne wsparcie na wielu płaszczyznach. Specjaliści mają świadomość, jak ważna jest optymalizacja kosztów logistycznych dla klienta, dlatego profil współpracy nastawiony jest na jej wprowadzenie na możliwe jak największej ilości płaszczyzn.

Pierwszym z rozwiązań prowadzącym do oszczędności jest centralizacja magazynowania. W znaczący sposób może się ona przyczynić obniżenia kosztów związanych zarówno z dystrybucją, łańcuchem dostaw, jak i kosztem produkcji materiałów (np. materiałów marketingowych typu POS). Dzięki centralizacji zdecydowanemu usprawnieniu ulega komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami, natomiast nowoczesne systemy informatyczne pozwalają na oszczędność czasu i energii, którą pracownicy mogą przeznaczyć na inne procesy związane z funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Druga z propozycji to bezpośrednia dostawa do punktów dystrybucji. W połączeniu z fakturowaniem i windykacja w imieniu klienta można znacząco skrócić czas obsługi zamówień i wprowadzić oszczędności płynące z rezygnacji z pośredników.

Ponadto Grupa specjalizuje się w obsłudze towarów objętych akcyzą jak wina czy wyroby spirytusowe. Dedykowany magazyn podatkowy i obsługa towaru przy pomocy programów atestowanych przez urząd celny pozwala klientom zawieszenie obowiązku akcyzowego na czas pobytu towaru w składzie oszczędność czasu poprzez możliwość nakładania banderoli w imieniu klienta.

Oferta firmy obejmuje także specjalistyczne usługi związane z magazynowaniem sprzętu eventowego i sezonowego. Sprawny system transportu, składowania, naprawy, zwrotu do wypożyczalni, czy specjalna aplikacja do zarządzania i zamawiana sprzętu to bezcenne rozwiązania dla wszystkich klientów intensyfikujących swoje działania w ramach sezonu.

Jak widać, najwyższy poziom usług idzie w parze z ich kompleksowością i dotyczy bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów. Ponad 20 lat w branży przekłada się na unikane know-how, które pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.
Telefon: +48 (22) 731 01 47
Domena: https://www.xbsgroup.pl/
Miejscowość: Błonie
Adres: Pass 20
Kod pocztowy: 05-870
Źródła: https://www.xbsgroup.pl/save-more/logistics/


Dodano: 2019-03-19
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Auto-Blak


Przedwczesny wytrysk ranking


Gabinet Terapii ANTOŚ