WUKO-TECH
http://wuko-tech.pl/ • Pogotowie hydrauliczne Kraków 24h


Usterki hydrauliczne, chociaż należą do najbardziej uciążliwych, to równocześnie, jeśli podejść do nich odpowiednio, z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu, w większości wypadków mogą zostać szybko i stale usunięte. Dlatego nawet do awarii, która musi być naprawiona bardzo szybko, warto wezwać odpowiednich fachowców.

Z WUKO-TECH możecie Państwo liczyć na niezawodne pogotowie hydrauliczne w Krakowie i okolicach 24h/7, które dzięki najnowocześniejszym narzędziom i wykwalifikowanym pracownikom, sprawnie upora się z każdym rodzajem awarii sanitarnej.

Oferta pogotowia dostępna na wuko-tech.pl obejmuje między innymi:

  • naprawę instalacji wodnych i kanalizacyjnych, wewnętrznych i zewnętrznych, wpustów burzowych, studzienek kanalizacyjnych itp., 
  • konserwację, naprawę i uszczelnianie systemów centralnego ogrzewania,
  • naprawę aramatury sanitarnej i hydraulicznej,
  • czyszczenie i udrażnianie rur.

Zakres usług obejmuje także doraźną pomoc w montażu elementów instalacji, monitoring i kontrolę, a także inne naprawy również z zakresu usług elektrycznych, kanalizacyjnych, ślusarskich i budowlanych.

Firma podejmuje się współpracy zarówno z klientem indywidualnym (pojedyncze mieszkania i domy wolnostojące), jak i ze wspólnotami mieszkaniowymi, zarządcami biurowców, hoteli, szpitali i innych obiektów należących do instytucji prywatnych oraz państwowych.

Skuteczność prac naprawczych związana jest ze stosowaniem wypróbowanych i sprawdzonych metod. Wśród nich można wyróżnić ciśnieniowe i mechaniczne udrażnianie rur, a także diagnostykę z wykorzystaniem sond wyposażonych w kamery, dzięki którym lokalizacja przyczyn awarii przebiega błyskawicznie i ze stuprocentową pewnością. Pracownicy firmy dostępni są pod telefonem przez całą dobę, przez cały tydzień, 365 dni w roku. Dzięki temu nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji zjawią się najszybciej jak to możliwe.

Zarówno przy drobnych usterkach, jak i poważnych uszkodzeniach, spodziewajcie się Państwo w pełni profesjonalnego podejścia i najlepszych możliwych rozwiązań.
Telefon: 604 990 366
Domena: http://wuko-tech.pl/
Miejscowość: Kraków
Adres: Zagorze 15
Kod pocztowy: 30-398
Źródła: http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/pogotowie-hydrauliczne-24h/


Dodano: 2019-01-19
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Autor: Anna BorowskaSkojarzone Firmy


Centrum Rozwoju Edukacji A-Z


Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO


PPH i U Meteor Sp. z o.o.