Wojciech Gołąb - Elektryk
Elektryk Szczecin


Awarie instalacji elektrycznych to codzienność. Niestety dla użytkowników to bardzo duża uciążliwość, zwłaszcza w niektórych sytuacjach. Szczególnie negatywne w swoich skutkach są awarie w firmach i zakładach produkcyjnych. To tam wiele zależy od sprawnego systemu. Przerwany ciąg produkcyjny w jednym miejscu powoduje lawinę kolejnych przestojów. Aby uniknąć powyższych sytuacji, niezbędne jest grono fachowców, które poradzi sobie z naprawą w szybkim czasie. Takie zadania spełnia między innymi pogotowie elektryczne.

Jedną z firm, która świadczy usługi w zakresie kompleksowych napraw elektrycznych, jest Elektryka Szczecin. Firma działa na rynku od wielu już lat, zdobywając w tym czasie dziesiątki klientów. Naprawy bieżące, to tylko jedna z nielicznych usług, jakie mogą zamówić klienci. Oprócz tego mogą liczyć na prace projektowe w zakresie instalacji elektrycznych oraz telewizji przemysłowej, a także pomiary elektryczne i testy oświetlenia w budynkach i nie tylko. 

Jednym z głównych atutów prezentowanej firmy jest fakt, że każdy z jej pracowników posiada odpowiedni pakiet zezwoleń do wykonywania zawodu. Są to przede wszystkim uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków Polskich, zwane w skróci SEP. Taki dokument daje pewność, że każda z prac została wykonana z należytą starannością. Elektryk ze Szczecina na każdą z wykonanych przez siebie prac daje gwarancję oraz dokument potwierdzający wykonanie robót.

Dobry elektryk poradzi sobie z awarią każdego typu. W wielu przypadkach zaproponuje konserwację całej instalacji, a nierzadko wymianę wszystkich podzespołów elektrycznych, łącznie z przewodami. Niestety taka sytuacja ma często miejsce w budynkach starszego typu, gdzie w ramach instalacji elektrycznej montowano materiały słabej jakości. Niemniej jednak ze względu na bardzo konkurencyjne stawki wielu klientów sięga po prezentowaną firmę, mając na uwadze dbałość o własny budżet oraz bezpieczeństwo. Stawka godzinowa jest z góry znana, a zakres prac jest omawiany z klientem jeszcze przed podjęciem robót. 
Telefon: 501 335 740
Domena: https://elektrykaszczecin.pl/
Miejscowość: Szczecin
Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 13
Kod pocztowy: 71-004
Źródła: https://elektrykaszczecin.pl/


Dodano: 2019-07-28
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl


DCP Badania


RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka