Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
Mediator sądowy Szczecin | Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak


Mediator to stosunkowo nowy zawód. Szkoda, że profesja ta powstała tak późno. Niejedna sprawa, która ostatecznie wylądowała w sądzie, mogła zakończyć się szybciej, jak również mieć inny, lepszy finał... Należy wziąć pod uwagę istotny fakt, że sądowe rozwiązywanie konfliktów w efekcie często przynosi więcej złego niż dobrego. Pójście do sądu to doskonały sposób na... pozbycie się pieniędzy. Zanim zdecydujesz się na ten krok, musisz być świadomy tego, iż wiąże się on z pojawieniem się różnych kosztów, takich jak np. opłacenie prawnika. Dana sprawa może ciągnąć się w sądzie latami. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielkie jest to obciążenie dla psychiki i całego organizmu? Każdy kolejny rok procesowania się będzie wypisany na Twojej twarzy.

Skorzystanie z usług mediatora pozwoli na szybkie rozwiązanie konfliktu i doprowadzenie do ugody. Celem mediacji jest wypracowanie satysfakcjonującego porozumienia dla obu stron. Warto również zauważyć, iż pomoc mediatora jest też o wiele mniej kosztowna.

Los bywa przewrotny i złośliwy, więc chyba nikogo nie zdziwi fakt, że ludzie najczęściej wchodzą w konflikt z osobami, które powinny być im bliskie, a zatem z członkami rodziny. Rozpadające się małżeństwo lub spadek często kończą się w sądzie, gdyż ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać spokojnie i bez zbędnych emocji. W tym momencie warto poprosić o pomoc mediatora, który świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie atmosfera staje się napięta.

Edyta Borysiak działa jako mediator sądowy w Szczecinie. Jej oferta obejmuje mediacje:

  • alimentacyjne,
  • karne,
  • rodzinne,
  • rozwodowe,
  • rówieśnicze,
  • pracownicze,
  • gospodarcze.

Ma ona spore doświadczenie w rozwiązywaniu różnych konfliktowych spraw. Jej nazwisko widnieje na liście mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Prowadzi ona własną działalność gospodarczą, w ramach której oferuje klientom swoje umiejętności mediatorskie, a także szkolenia mediacyjne oraz z zakresu prawidłowej komunikacji. Jeżeli pragniesz zapoznać się bliżej z jej ofertą, odwiedź stronę mediatorka.szczecin.pl.
Telefon:
Domena: http://mediatorka.szczecin.pl/
Miejscowość: Szczecin
Adres: Tenisowa 29
Kod pocztowy: 71-066
Źródła: http://mediatorka.szczecin.pl/


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


FCE.PL


Galeria Stolarki


Kapitan Cook