STIER S.C.
STIER S.C. | Folia aluthermo cena


Osoby zastanawiające się, w jaki sposób najlepiej ocieplić poddasze czy budynki inwentarskie, na pewno napotkają na wiele możliwości. Standardowo do ocieplania stosuje się styropian czy watę szklaną, jednak takie rozwiązania nie są szczególnie trwałe i nie są odporne na przykład na działanie ognia czy gryzoni. Kiedy zatem ma się duże wymagania i poszukuje się trwałego oraz bardzo funkcjonalnego rozwiązania, trzeba postawić na nowoczesne technologie.

Znakomitym artykułem do termoizolacji, ochrony przed parowaniem i przed wiatrem jest posiadająca specjalną konstrukcję folia Aluthermo. Jej cena w ofercie firmy STIER S.C. jest zdecydowanie przystępna, a przy tym artykuły ten ma aż 10-letnią gwarancję, a służyć może doskonale przez o wiele dłuższy czas. Jakie są jego cechy?

Innowacyjna budowa

Artykuł ten posiada specyficzną, nieznaną do tej pory budowę. Składa się z kilku warstw polerowanego, czystego aluminium, przekładanego folią z pęcherzykami powietrza. Powoduje to, że jest bardzo lekki i nie obciąża konstrukcji, może być więc wykorzystywany do termoizolacji nawet zabytkowych, delikatnych budynków. Poza tym folia ta jest między innymi:

  • bardzo trwała - zachowuje swe właściwości nawet kiedy zostanie pokryta warstwą kurzu, co jest nieuniknione,
  • ekologiczna, bezpieczna dla środowiska i dla ludzi, wolna od toksycznych substancji,
  • odporna na działanie gryzoni,
  • niepalna,
  • posiada doskonałe właściwości termo-, wiatro- i paroizolacyjne, chroni przed efektem rosy powstającym podczas mieszania się zimnego i ciepłego powietrza oraz przed zarówno wyziębianiem, jak i nagrzewaniem się pomieszczeń (z tego powodu jest idealna do termoizolacji poddaszy).
  • elastyczna i łatwa w montażu.

Żaden inny znany do tej pory i powszechnie wykorzystywany w termoizolacji materiał nie posiada wszystkich tych walorów jednocześnie, bez wątpienia więc produkt ten jest najlepszym wyborem kiedy potrzebne są najkorzystniejsze parametry i trwałość. Jego wielką zaletą jest też fakt, że z jego użyciem można bardzo łatwo poradzić sobie w pojedynkę.
Telefon: 664 152 722
Domena: https://www.stier.com.pl/
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Adres: Śląska 96
Kod pocztowy: 66-400
Źródła: https://www.stier.com.pl/aluthermo-quattro.html


Dodano: 2018-11-18
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy