Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków
Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków - Serwis lodówek przemysłowych Kraków


Prawidłowe serwisowanie i konserwacja urządzeń chłodniczych, szczególnie tam, gdzie są one podstawą działania firmy, muszą być prowadzone systematycznie i przez fachowców, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnych szkoleniach branżowych, dzięki czemu są na bieżąco z wszelkimi nowinkami w tej branży. Dlatego też klienci, których interesuje serwis lodówek przemysłowych w Krakowie, powinni zdać się na profesjonalne usługi rekomendowanej firmy, która już od ćwierć wieku działa na rynku i oferuje, m.in. serwisowanie:

  • profesjonalnych urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w przemyśle, takich jak stoły mroźnicze i chłodnicze, szafy chłodnicze, zamrażarki czy schładzarki
  • chłodni sklepowych i elementów wystawowych, w tym witryn, lad chłodniczych czy minibarków
  • komór chłodniczych i mroźniczych, w tym również montaż i konserwacja tych urządzeń
  • oraz montaż i konserwacja klimatyzatorów.

Rekomendowana firma współpracuje z wieloma czołowymi producentami urządzeń chłodniczych, takich jak ENDOX, FAGOR czy STALGAST, swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie, legitymując się wszelkimi certyfikatami i zaświadczeniami, które pozwalają na wykonywanie usług szybko i sprawnie. Warto też zaznaczyć, że stali klienci firmy mogą liczyć na atrakcyjne zniżki za wykonywanie usług serwisowych i nie tylko, na wszystkie usługi udzielana jest zaś gwarancja.

Na firmowej stronie internetowej serwis-lodowek-krakow.pl można dowiedzieć się, że powierzając usługi serwisowe lodówek przemysłowych, takich jak chłodziarki do butelek, jednodrzwiowe czy dwudrzwiowe szafy chłodnicze bądź lodówki na mleko, czy inne napoje, można liczyć na kompleksowe usługi, przy zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu i oryginalnych części zamiennych. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku sprzętu chłodniczego jego ekspresowa naprawa ma duże znaczenie, gdyż rozmrożone produkty spożywcze mogą się szybko popsuć i narazić ich właściciela na duże straty, zwłaszcza że w lodówkach przemysłowych mieści się dużo żywności i innych produktów, wymagających przechowywania w niskich temperaturach.
Telefon: 603-213-084
Domena: http://serwis-lodowek-krakow.pl/
Miejscowość: Wieliczka/Kraków
Adres: Poprzeczna 14
Kod pocztowy: 32-020
Źródła: http://serwis-lodowek-krakow.pl/


Dodano: 2019-01-15
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Centrum Rozwoju Edukacji A-Z


Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO


PPH i U Meteor Sp. z o.o.