Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
Syfony wannowe Schedline


Urządzając łazienkę, warto pamiętać nie tylko o podstawowych elementach jej wyposażenia, ale także o pomniejszych akcesoriach, które, choć na ogół zupełnie niewidoczne, w rzeczywistości mają olbrzymi wpływ na komfort codziennego użytkowania pomieszczeń tego typu. Przykładem takiego sprzętu są odpływy mające zapewnić sprawne odprowadzanie wody z umywalek, brodzików czy wanien. Taki sprzęt powinien również chronić łazienki przed przenikaniem do ich wnętrza nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

 

Korzystając z oferty polskiej firmy Schedpol, specjalisty w zakresie projektowania i produkcji wyposażenia dedykowanego łazienkom i innym pomieszczeniom sanitarnym, znajdziesz wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych, w tym doskonałej jakości syfony wannowe, które gwarantują sprawny odbiór zużytej wody, jednocześnie zapobiegając wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Na stronie https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/schedline/akcesoria-schedline/syfony-wannowe-akcesoria-schedline/ znaleźć można wiele przykładów tego typu rozwiązań. Prezentowane syfony wannowe wyróżnia wysoki poziom trwałości, duża łatwość w montażu i niezwykle estetyczne wykończenie. Każdy odpływ został uzupełniony metalowym grzybkiem typu Click-Clack, co pozwala na szybkie zablokowanie odpływu bez konieczności sięgania po gumowe korki lub inne akcesoria o podobnym zastosowaniu. Grzybki wykonane są z trwałego mosiądzu pokrytego warstwą błyszczącego chromu, co nadaje im wyjątkowo atrakcyjny charakter i jest potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania oferowanych przez firmę rozwiązań.

 

Zapewnienie sprawnego odpływu wody przy jednoczesnym zablokowaniu możliwości przenika nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji to podstawowa funkcja, jaką powinny realizować wszystkie odpływy wannowe. Wybierając profesjonalne rozwiązania od cenionych producentów, masz pewność wysokiej sprawności i niezawodności ich działania, trwałości i wygody montażu. Co warte podkreślenia, nowoczesne syfony wannowe to również akcesoria niezwykle estetyczne, pasujące do każdej nowocześnie urządzonej łazienki.
Telefon: 95 750 51 50
Domena: https://www.schedpol.pl/
Miejscowość: Międzychód
Adres: Przemysłowa 2
Kod pocztowy: 64-400
Źródła: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/schedline/akcesoria-schedline/syfony-wannowe-akcesoria-schedline/


Dodano: 2019-06-28
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"


Sportowo.pl


Kaskada Hotel&Restauracja