PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Dystans stropowy


W budownictwie zawsze bardzo istotne jest nie tylko stosowanie materiałów wysokiej jakości, ale także trzymanie się pewnych standardów technologicznych. To dzięki temu wykonywane konstrukcje są solidne i bezpieczne, a do tego spełniają one wszystkie parametry, jakie wynikają z danego projektu budowlanego. W przypadku robienia betonowych wylewek stropu zawsze stosuje się oczywiście zbrojenia. Ich zadaniem jest wzmacnianie całej konstrukcji i niezwykle istotne jest tutaj to, aby pręty zbrojeniowe ułożyć w ściśle określonych miejscach.

Precyzyjne układanie zbrojenia do wylewek

Aby rozwiązać problem bardzo dokładnego rozłożenia prętów zbrojeniowych, stosuje się specjalny dystans stropowy, produkowany i sprzedawany przez firmę PrefEKO. Niewielki, ale bardzo ważny element, pozwala na stworzenie solidnej i stabilnej konstrukcji. Stosując go pod prętami zbrojeniowymi można mieć pewność, że na całej długości będą one rozłożone w tej samej odległości od podłoża. Kolejną istotną zaletą ich stosowania jest również zatrzymanie prętów na miejscu. W czasie wylewania betonu nie będą się one przemieszczały, pozostając dokładnie tam, gdzie powinny być. Element ten ma również minimalną powierzchnię styku z podłożem, co jest istotne, chociażby z punktu widzenia skuteczności ocieplenia. Precyzyjnie ułożone zbrojenie gwarantuje solidność wylewki i jej odporność na bardzo dużej obciążenia, gdyż cały ciężar zostaje równo rozłożony na wszystkich prętach.

Różne konfiguracje wielkości dystansów stropowych

Zależnie od potrzeb, elementy sprzedawane są na stronie internetowej prefeko.com.pl w wielu różnych wielkościach, dopasowanych do konkretnej średnicy prętów zbrojeniowych. Są to między innymi dystanse stropowe o rozmiarze:

  • 1 cm;
  • 1,5 cm;
  • 2 cm;
  • 2,5 cm;
  • 3 cm.

Choć wykonane z plastiku są jednak bardzo trwałe i z całą pewnością ułatwiają realizację wielu prac budowlanych. Nadają się one również do wykonywania ław betonowych, opasek oraz wszelkiego rodzaju wylewek, w których wykorzystuje się pręty zbrojeniowe do odpowiedniego wzmocnienia całej konstrukcji, zgodnie z założeniami technologicznymi.
Telefon: 609737059
Domena: http://prefeko.com.pl/
Miejscowość: Luboń
Adres: Chemików 7
Kod pocztowy: 62-030
Źródła: http://prefeko.com.pl/dystans-stropowy/


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"


Sportowo.pl


Kaskada Hotel&Restauracja