Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
Terapia behawioralna psa Wrocław | https://positivedog.pl/


Miłośnicy psów cenią je za wierność i niesamowite oddanie wobec swego pana. Inaczej sprawa wygląda w przypadku kotów, które z natury są indywidualistami. I choć cenią sobie niezależność, są równie mocno związane ze swoim właścicielem. W obu przypadkach działa ten sam czynnik – miłość. I dlatego wielu ludziom trudno jest przejść obojętnie obok ich cierpienia. Jeśli jesteś wrażliwy na krzywdę zwierząt i postanowiłeś zaadoptować psa, musisz mieć świadomość, że będzie on wymagał większej uwagi i cierpliwości.

Powszechnie wiadomo, że zwierzęta, podobnie jak ludzie, postrzegają otaczający je świat w złożony sposób. Pies jest zwierzęciem empatycznym, zdolnym do przeżywania silnych emocji. Łatwo przywiązuje się do człowieka i źle reaguje na długotrwałą rozłąkę z właścicielem. Większość zwierząt przebywających w schronisku doznała wielu krzywd ze strony ludzi. Jeśli zauważyłeś niepokojące zachowanie u swojego psa, takie jak:

  • osowiałość,
  • zmniejszenie apetytu,
  • apatia,
  • niechęć wychodzenia na spacer,
  • lękliwość
  • wzmożona agresja,

bardzo możliwe, że będziesz potrzebował pomocy doświadczonego behawiorysty.

Positive Dog jest ośrodkiem szkoleniowym dla psów i ich właścicieli. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i pasjonatów swojego fachu, zwierzęta uczą się poprawnych zachowań, w tym samokontroli i posłuszeństwa. Dlatego warto w tym celu zawierzyć profesjonalistom z Wrocławia. Terapia behawioralna pozwoli zrozumieć zachowanie psa i przyczyni się do budowy wzajemnych relacji z właścicielem.

Zastanawiasz się nad tym, jakiego rodzaju korzyści mogą wyniknąć z tego typu szkoleń? Nawiązanie trwałej relacji z czworonogiem wzmacnia właściwą komunikację. Zwierzęta potrzebują jasnych sygnałów. Podniesiona dłoń może kojarzyć się z pieszczotą lub karą. Biorąc udział w seminariach, kursach czy warsztatach możesz mieć pewność, że nauczysz się jak pracować z psem, co pozytywnie wpłynie na efekty treningu, a nawet pomoże wzmocnić więź między Wami. Rodzaj i długość szkolenia jest sprawą indywidualną i zależy od skali problemu. Niezbędna jest zatem trafna diagnoza. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapisz się na konsultację behawioralną, która pozwoli psu wyzbyć się niepożądanych zachowań.
Telefon: 48 663 368 826
Domena: https://positivedog.pl/
Miejscowość: Wrocław
Adres: Kwidzyńska 4
Kod pocztowy: 51-416
Źródła: https://positivedog.pl/konsultacja-behawioralna/


Dodano: 2019-07-12
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl


DCP Badania


RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka