pogotowie-komputerowe24h.pl
http://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/ | Usługi informatyczne


W tym momencie raczej nikogo nie trzeba przekonywać, że komputer czy laptop stanowi stałe wyposażenie przeciętnego domu. Dzięki posiadaniu sprzętu komputerowego oraz dostępowi do internetu wykonywanie wielu czynności czy poszukiwanie konkretnych informacji jest o wiele prostsze i szybsze. Komputer stał się narzędziem pierwsze potrzeby, na którym wielu ludzi trzyma ważne dane, dokumenty czy pamiątkowe filmy i zdjęcia. Nie da się ukryć, że utrata danych może być wyjątkowo bolesna. Z tego powodu dobrym rozwiązaniem jest znalezienie profesjonalnego serwisu, który posiada szeroki zakres usług informatycznych, w tym możliwość odzyskiwania danych z dysku twardego czy innych nośników danych.

Na terenie Warszawy i okolic działa firma „MATCH”, która oferuje nie tylko pełny zakres usług naprawczych, ale i dowóz sprzętu do klienta. Jest to wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób o ograniczonej mobilności. Co więcej, firma oferuje ekspresowe usługi informatyczne dla tych wszystkich, którzy nie mogą sobie pozwolić na brak komputera czy laptopa przez dłuższy czas.

Oferta firmy jest szeroka i bierze pod uwagę zarówno poważne problemy, takie jak uszkodzenie systemu operacyjnego, atak złośliwego oprogramowania, czy uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku upadku czy zalania sprzętu, jak i mniej poważne problemy, takie jak aktualizacja oprogramowania, czyszczenie wnętrza urządzenia z kurzu czy rozbudowa komponentów. Poza tym, pracownicy firmy mogą zająć się konfiguracją internetu, montażem rutera czy innych urządzeń dodatkowych. Jest to pomocne zwłaszcza dla osób, które nie są zaznajomione z różnymi programami potrzebnymi do instalacji czy poprawnego działania danego urządzenia.

Ze względu na to, że wiele osób nie orientuje się w zakresie cenowym konkretnych usług naprawczych czy wymiany podsystemów, pracownicy firmy starają się jeszcze przed przystąpieniem do pracy oszacować wszystkie koszty. Dzięki temu klient zawsze jest przygotowany i może zadecydować o tym, czy może sobie w danym momencie pozwolić na naprawę sprzętu.
Telefon: 730-900-730
Domena: http://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Warszawska 25
Kod pocztowy: 02-495
Źródła: http://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/


Dodano: 2019-03-27
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Autor: Michał LisSkojarzone Firmy


Auto-Blak


Przedwczesny wytrysk ranking


Gabinet Terapii ANTOŚ