„MTM” Jędrzej Bukowski
Iluzjonista na wesele | „MTM” Jędrzej Bukowski


Przyjęcia, takie jak wesela, to bardzo ważne wydarzenia,  zarówno dla młodej pary i jej najbliższych, jak i dla wszystkich gości, którzy będą brali udział w imprezie. W kilku ostatnich latach, bardzo modne stało się zapewnianie weselnikom rozmaitych atrakcji. Tort weselny i zabawa przy muzyce przestały już wystarczać. Młodzi starają się, aby w trakcie przyjęcia pojawiła się, przynajmniej, jedna niespodzianka, która zaskoczy wszystkich i sprawi, że zapamiętają ten wieczór na bardzo długo.

Pomysłów na tego typu dodatek jest niezwykle dużo. Mogą być to pokazy tańca, śpiewy, występy dzieci, pokazy fajerwerków, czy też teatr ognia. Jednym z coraz częściej wybieranych wariantów, stało się wynajmowanie różnych, utalentowanych osób, takich, jak na przykład, iluzjonista na wesele.  

Decydując się na organizację takiego właśnie występu, można skorzystać z usług Jędrzeja Bukowskiego. Jest to iluzjonista z dużym doświadczeniem, mogący pochwalić się licznymi sukcesami. Jego osoba miała zaszczyt wielokrotnie gościć na ekranach telewizyjnych oraz na rozmaitych, dużych scenach.

Pokazy przygotowywane przez tego artystę, są zawsze perfekcyjne. Magik dba o to, aby wszystko było dopracowane, zadbane i zrobione z klasą. Każdy weselny pokaz, jest wcześniej szczegółowo omawiany z parą młodą, lub osobami zajmującymi się organizacją wydarzenia. Wszystkie rekwizyty, scenografia i dodatki są zapewniane przez pana Jędrzeja. 

Chcąc poznać bliżej działalność tegoż czarodzieja, można z powodzeniem odwiedzić jego stronę internetową, bukowskimagic.com.pl i przyjrzeć się wszystkiemu, co zostało tam zamieszczone. Można poczytać o tym, kim jest sam usługodawca, jakie ma osiągnięcia i kwalifikacje. Dostępne są także pokazowe filmiki, na których przedstawiono przykładowy występ. Witryna jest również bogata w liczne, ciekawe, fotografie.

Koszta współpracy, wraz ze wszystkimi detalami, ustalane są indywidualnie z każdym klientem, biorąc pod uwagę jego oczekiwania i wymagania. Można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Telefon: +48 606 955 466
Domena: http://bukowskimagic.com/
Miejscowość: Wrocław
Adres: Wróbla 42
Kod pocztowy: 53-237
Źródła: http://bukowskimagic.com/pl/pokazy-iluzji-na-wesele/


Dodano: 2019-02-01
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl


DCP Badania


RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka