LING PROJECT
Język angielski biznesowy Poznań - LING PROJECT


Znajomość języków obcych jest bardzo przydatną umiejętnością. Umożliwia ona między innymi studiowanie za granicą, a także aplikowanie na znacznie wyższe stanowiska w firmie. Duże przedsiębiorstwa bardzo często decydują się rozszerzyć swoje interesy na inne kraje - w takim przypadku znajomość innego języka jest wręcz niezbędna - umożliwia przede wszystkim komunikację, a także profesjonalne prowadzenie interesów.

Szkoły językowe oferują zainteresowanym na przykład zajęcia ze słownictwa specjalistycznego. Jedną z nich jest ta o nazwie Ling Project z Poznania. Język angielski biznesowy, który proponowany jest właśnie w tej szkole, to idealne rozwiązanie praktycznie dla każdego! Z usług takich skorzystać mogą między innymi pracownicy międzynarodowych korporacji, a także osoby prywatne, które chciałyby skutecznie podnieść swoje kwalifikacje. Kursy tego typu obejmują przede wszystkim słownictwo specjalistyczne, które przydatne będzie akurat w danym zawodzie. Lekcji takich udzielają jedynie profesjonalni lektorzy, posiadający w tej dziedzinie spore doświadczenie - z pewnością zatem przekażą najistotniejszą wiedzę w sposób jasny i zrozumiały dla każdego.

W opisywanej szkole językowej są również kursy podstawowe, a także rozmaite warsztaty - na przykład komunikacyjne, które pozwalają na podniesienie swoich kwalifikacji właśnie w tej dziedzinie. Kursanci mają do swojej dyspozycji profesjonalne pomoce naukowe, a także dostęp do platformy e-learningowej. Dzięki takiej pomocy nauka będzie przebiegała dla każdego bardzo szybko i bez większych problemów.

Podjęcie współpracy z tą szkołą językową to gwarancja nie tylko niskich wydatków (kursy są bowiem dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach), ale również naprawdę szybkiego podniesienia swoich kwalifikacji. Więcej konkretnych informacji na temat proponowanych kursów zainteresowani mogą odnaleźć na stronie internetowej szkoły - tam zamieszczone są także dane kontaktowe, za pomocą których można zadawać pytania dotyczące nauki danego języka.
Telefon: 603 453 064
Domena: http://lingproject.com/
Miejscowość: Poznań
Adres: Górki 9B
Kod pocztowy: 60-204
Źródła: http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm/angielski-biznesowy.html


Dodano: 2019-05-02
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"


Sportowo.pl


Kaskada Hotel&Restauracja