Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz
Iluzjonista


Osoby zajmujące się sztuką iluzji określa się iluzjonistami. Każdemu z nas taki człowiek kojarzy się z garniturem, cylindrem, magiczną różdżką i rekwizytami. Iluzjonistami zwykle są mężczyźni, a w roli asystentów najczęściej występują kobiety. Magików dzieli się ich na trzy grupy: właściwych iluzjonistów, mentalistów oraz na prestidigitatorów.

Pokazy magii cieszą się dużą popularnością. Iluzjonista naprawdę potrafi zaczarować publiczność. Dzieje się tak zapewne za sprawą tego, że takie show to coś niespotykanego i fenomenalnego, coś innego i zaskakującego. Widz po takim spektaklu ma w sobie mnóstwo emocji, a pewne rzeczy, które dzieją się na scenie, na długo pozostają w jego pamięci.

Jeden z najlepszych polskich iluzjonistów, który czaruje od najmłodszych lat, jest Filip Piestrzeniewicz. Miłość do magii odziedziczył po ojcu, który także był światowej sławy iluzjonistą. Filip w swojej karierze występował w TV, wykonał ponad 800 pokazów magicznych. Studiował filozofię, religioznawstwo oraz dyplomację. Jego przedstawienia to sztuka pełna niesamowitej iluzji, wciągającej narracji oraz niebanalnego humoru. Magik ma wspaniały kontakt z publicznością, a efekty specjalne i sztuczki są z pewnością nieszablonowe i zachwycające. Do tego odpowiednio dobrana muzyka sprawia, że całość zapada w pamięci u widza na długie lata.

Pokaz iluzji to przedstawienie, gdzie każdy przedmiot lub drobiazg może stać się magicznym rekwizytem. Nie występuje tu dystans między iluzjonistą a widownią, ponieważ odbiorcy znajdują się tuż obok magika – mogą dotknąć jego ręki, sprawdzić karty, zajrzeć do rękawa. Magia dzieje się tuż przed ich oczami. Dla widzów to niezwykła szansa na obcowanie z czymś niezwykłym. Zasiądź przy stoliku razem z iluzjonistą i daj się ponieść magii. Nie jesteś jedynie obserwatorem, bierzesz aktywny udział i obcujesz z iluzjonistą. Tego typu przedstawienie może być idealnym urozmaiceniem na wszelkiego rodzaju imprezach – weselach, spotkaniach towarzyskich, urodzinach, rocznicach. Przekonaj się na własne oczy, że magia jest tuż obok Ciebie.
Telefon: +48606200120
Domena: https://www.piestrzeniewicz.pl/
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -
Źródła: http://piestrzeniewicz.pl/


Dodano: 2019-04-10
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy