IDEAerp
System ERP SaaS


Tylko dobrze prosperujące przedsiębiorstwa nie odczuwają boleśnie skutków zatrudniania informatyków zajmujących się oprogramowaniem i serwerami firmy. W każdym innym przypadku jest to poważne obciążenie dla budżetu, ale wydaje się, że nie można tego uniknąć. Na stronie ideaerp.pl można jednak znaleźć doskonałe rozwiązanie, pozwalające na diametralne obniżenie kosztów obsługi informatycznej firmy.

Nowoczesny system chmurowy

Obecnie coraz więcej osób korzysta z tzw. chmur, czyli przechowywania swoich danych na zewnętrznych serwerach zamiast na dysku komputera czy nawet telefonu. Firmy mogą jednak na tym zyskać o wiele więcej niż na przykład osoby, które przechowują w chmurze swoje zdjęcia, by ich nie stracić w razie awarii dysku oraz zaoszczędzić na nim miejsce. Skorzystanie z systemu ERP SaaS pozwala uniknąć wysokich kosztów utrzymywania serwerowni i zatrudniania całej armii informatyków, gdyż korzysta się z zewnętrznego oprogramowania, niejako je wynajmując. Koszty tego są bardzo niskie, zwłaszcza w porównaniu do wspaniałych możliwości, jakie to daje, będzie to więc opłacalne dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i budżetu, jakim dysponuje. Są to nie tylko olbrzymie oszczędności, ale też wygoda. Nie trzeba bać się awarii czy dostępu do systemu, gdyż dba o niego zespół doświadczonych specjalistów - a za ich usługi nic się nie płaci. Do korzystania z oprogramowania wystarczy przeglądarka internetowa, co oznacza też to, że można logować się do systemu na dowolnym komputerze i pracować z dowolnego miejsca na świecie. Jest to więc także znakomite wyjście w przypadku osób, które pracują w sposób inny niż siedząc za biurkiem w swoim biurze - a w dzisiejszych czasach jest to coraz popularniejsze.

Niezwykle istotny jest też fakt, że korzystanie z systemu chmurowego pomaga lepiej chronić dane. Są one zabezpieczone przed niepowołanymi osobami, a także przed utratą - nawet awaria wszystkich komputerów w firmie nie stwarza zagrożenia, że utraci się ważne, potrzebne informacje.
Telefon: +48 52 521 11 00
Domena: https://www.ideaerp.pl/
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Kasztanowa 57
Kod pocztowy: 85-605
Źródła: https://www.ideaerp.pl/system-erp-saas/
https://www.comarch-cloud.pl/produkt/optima-w-chmurze-dla-firm
https://boss.net.pl/czym-jest-saas/
Dodano: 2019-03-02
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Auto Serwis Kwiatowa


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Amer Event