HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
Analiza wody - https://analizawody.pl/


Aby wiedzieć, czy woda jest bezpieczna do spożycia, trzeba najpierw wykonać jej dokładne badanie. Akredytowane metody badawcze, które wykorzystują najlepsze laboratoria, pozwalają stwierdzić, czy w wodzie nie ma niebezpiecznych substancji, np. pierwiastków czy bakterii. Analiza wody przeprowadzana jest pod kątem aktualnych wymagań prawnych.

Zlecający mogą zdecydować się m.in. na fizykochemiczne lub mikrobiologiczne badanie wody. Analizowane składniki pozwalają określić wskaźniki wpływające na barwę wody, jej smak czy zapach. Wskazują też, czy woda jest bezpieczna dla zdrowia spożywającego. Laboratorium, z którego ofertą można zapoznać się na stronie analizawody.pl, terminowo i dokładnie przeprowadza wszelkie badania, a klientom oprócz wyników dostarcza też porównanie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Co więcej, zlecającemu są też proponowane rozwiązania odnoszące się do poprawy jakości badanej wody.

Jakie badania można zlecić profesjonalistom z laboratorium?

  • badanie wody basenowej,
  • analizę wody ze studni kopanej i studni głębinowej,
  • badanie ścieków,
  • analizy mikrobiologiczne,
  • badanie wody Legionella (bakterie z tej grupy są bardzo niebezpieczne zarówno dla zdrowia, jak i życia ludzi).

Ponadto w ofercie znajdują się też zestawy badań, jak np. badanie wody basenowej i zarobowej do betonu.

Oferta laboratorium skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm przemysłowych, podmiotów publicznych, zakładów wodociągowych. Jeśli klient nie wie, na jaki pakiet badań wody lub ścieków się zdecydować, może skontaktować się z firmą, której pracownicy pomogą w podjęciu najlepszej decyzji. Można też zamówić zestaw do samodzielnego pobrania próbek wody lub zdecydować się na wizytę profesjonalnego, akredytowanego próbobiorcy. Firma gwarantuje wiarygodne wyniki, dostarcza też ich porównanie z aktualnie obowiązującymi normami. Ponadto podejmuje się badań nawet nietypowych próbek wody czy specyficznych związków. Analizy wykonywane są dokładnie i szybko - klient otrzymuje wyniki zleconych badań już w ciągu 4-7 dni od przyjęcia próbek do laboratorium.

 
Telefon: 33 819 28 64
Domena: https://analizawody.pl/
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Giewont 16
Kod pocztowy: 43-316
Źródła: https://analizawody.pl/
https://www.czystastudnia.pl/badanie-wody/oferta-i-cennik/
https://www.zbadamywode.pl/
Dodano: 2019-04-16
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.


tapetuj.pl Sklep internetowy


Iluzjonista Konrad Mościński