GNcd
http://www.gmcd.pl/ - Drukarnia płyt Warszawa


Płyty CD oraz DVD można opatrzyć ciekawymi nadrukami, które doskonale sprawdzą się w przypadku nośników zawierających np. zdjęcia z wesela czy wakacji. Jednak wybór drukarni świadczącej takie usługi nie może być przypadkowy, najlepiej skorzystać z oferty profesjonalistów, którzy dysponują nowoczesnym sprzętem.

Osobom, którym potrzebna jest drukarnia płyt w Warszawie, powinna spodobać się oferta firmy gmcd.pl, która posiada długoletnie doświadczenie w swojej branży. Jednak zakres jej usług nie ogranicza się tylko do wykonywania nadruków, drukarnia specjalizuje się też w produkowaniem oraz tłoczeniu płyt CD i DVD, a także ich profesjonalnym kopiowaniem. 

Klienci zamawiający nadruki na płytach w tej warszawskiej firmie, mogą liczyć na najwyższą jakość usług. Powstają one w oparciu o metodę Ink-Jet, która zapewnia doskonałą głębię kolorów oraz ich wieloletnią trwałość. Jest ona polecana szczególnie osobom zamawiającym mniejsze nakłady, nie trzeba w jej przypadku dokonywać większych przygotować, co też bezpośrednio przekłada się na stosunkowo niską cenę usługi. Poza tym w firmie stosowane są też inne, popularne metody, w tym nadruk offsetowy oraz sitodruk. Obie te formy polecane są w przypadku dużego zlecenia, gwarantują doskonałą ostrość kolorów oraz ich trwałość. 

Duża część osób korzystających z usług drukarni decyduje się na zamówienie nośników CD oraz DVD własnej produkcji. Firma korzysta tylko z najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii produkcyjnych, które gwarantują wysoką jakość usług, zadowalającą dla każdego klienta. Z usług drukarni korzystają też firmy i osoby prywatne, które zainteresowane są tłoczeniem płyt, a także ich kopiowaniem i nagrywaniem. Jest to idealna propozycja dla fotografów ślubnych, artystów, fundacji i wielu innych podmiotów. Firma przyjmuje zlecenia na dowolną liczbę nośników, dlatego zaprasza do skorzystania z oferty także osoby prywatne. Wszystkie usługi dostępne są w przystępnych cenach, zapewniana jest też możliwie szybka realizacja zamówień. 
Telefon: 512 460 920
Domena: http://www.gmcd.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Jasiniec 1
Kod pocztowy: 03-290
Źródła: http://www.gmcd.pl/


Dodano: 2019-06-15
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Auto-Blak


Przedwczesny wytrysk ranking


Gabinet Terapii ANTOŚ