FunFutbol
FunFutbol • Zajęcia sportowe dla dzieci olsztyn


Szkółka piłkarska FunFutbol prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci w Olsztynie.  Doświadczona kadra trenerska gwarantuje, że zarówno dzieci, jak i ich rodzice będą się dobrze razem bawić podczas zajęć . Ruch zarówno dla przedszkolaków, jak  i starszych dzieci jest niezwykle ważny, ponieważ pozytywnie wpływa na rozwój psychofizyczny młodej osoby.

Wszystkie spotkania ruchowe dla przedszkolaków odbywają się na terenie Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Śmieszek” w Olsztynie, przy ulicy Murzynowskiego 20. Zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych organizowane są każdego tygodnia według stałego harmonogramu w wtorku, czwartki oraz piątki. Spotkania dla starszych dzieci prowadzone są na terenie dwóch olsztyńskich Orlików, na Kortowie i przy ulicy Bałtyckiej, w poniedziałki środy, czwartki oraz piątki. Koszt zajęć to tylko 100 zł miesięcznie.

Specjalnością szkółki w okresie letnim jest organizacja zajęć dodatkowych dla dzieci w postaci sportowych obozów, które organizowane są w bliskich okolicach Olsztyna, najczęściej w odległości nie większej niż 50 km od miasta. Bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek połączony jest oczywiście z intensywnymi treningami sportowymi dla dzieci. Trzy zajęcia w ciągu dnia pozytywnie wpływają na rozwój fizyczny oraz psychiczny dziecka, jednocześnie rozwijając jego talenty piłkarskie. Pod okiem trenerów chłopcy ćwiczą  takie elementy jak: technika gry czy motoryka. Obozy cieszą się dużą popularnością - wolne miejsca kończą się zwykle już kilka dni po ogłoszeniu terminu rozpoczęcia zapisów.

Szkółka oprócz zajęć grupowych organizuje też   zajęcia sportowe dla dzieci w Olsztynie w formie treningów indywidualnych. Oferta ta skierowana jest głównie do dzieci, którzy w przyszłości chcą zostać zawodowymi piłkarzami i treningi w grupie  z innymi dziećmi są dla nich nie wystarczające. Zajęcia indywidualne są bardzo efektywne, ponieważ dziecko ma przydzielonego szkoleniowca, który całą swoją uwagę skupia tylko na nim.  Można wtedy więcej popracować nad techniką gry oraz motoryką.
Telefon: 515295131
Domena: http://funfutbol.pl/
Miejscowość: Olsztyn
Adres: Murzynowskiego 20
Kod pocztowy: 10-684
Źródła: http://funfutbol.pl/


Dodano: 2018-12-15
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl


DCP Badania


RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka