Foto Kreatywni
Zdjęcia do dokumentów częstochowa • Foto Kreatywni


Robienie zdjęć jest znacznie łatwiejsze dzięki nowoczesnym telefonom zaopatrzonym w dobrej jakości aparat. Jednak nadal w wielu sytuacjach przydatna jest pomoc profesjonalnego fotografa, który dysponuje najlepszym sprzętem i doskonale wie, jak z niego korzystać.

Wizyta u fotografa

Nikogo nie dziwi widok profesjonalnego fotografa na weselu, w końcu w tym ważnym dniu para młoda chce mieć pewność, że zdjęcia z wydarzenia będą najbliższe ideałowi. Poza tym z usług fotografa korzystają też osoby organizujące inne, ważne wydarzenia, takie jak:

  • rocznice,
  • urodziny,
  • jubileusze (np. firmy),
  • imprezy sylwestrowe itp.

Z usług profesjonalisty warto też skorzystać jeśli potrzebne są zdjęcia do dokumentów, w Częstochowie można wykonać je w salonie foto-kreatywni.pl. Należy pamiętać bowiem, że fotografia do dowodu osobistego czy paszportu musi być wykonana według ścisłych wytycznych, w przeciwnym wypadku nie będzie respektowana przez organ wydający dokument. 

Fotografia wizerunkowa

W częstochowskim salonie wykonywane są nie tylko nudne zdjęcia do dokumentów, ale też fotografie wizerunkowe, z których chętnie korzysta coraz więcej osób. W Polsce przyjęło się, że CV wysyłane do potencjalnego pracodawcy powinno być opatrzone fotografią. Jednak wykorzystanie w tym celu nudnego zdjęcia z dowodu osobistego to nie jest dobry pomysł, lepiej zainwestować właśnie w fotografię wizerunkową. Tego typu zdjęcie jest mniej formalne, pokazuje też więcej sylwetki. Fotograf dostosowuje scenerię oraz pozę do potrzeb klienta - inaczej będzie wyglądać zdjęcie kandydata na urzędnika, inaczej osoby starającej się o angaż w branży kreatywnej.

Pełen zakres usług

Firma oferuje nie tylko fotografię wizerunkową lub zdjęcia do dokumentów w Częstochowie, zakres jej usług jest znacznie szerszy. Fotografowi można zlecić wykonanie sesji rodzinnej, np. świątecznej lub ciążowej - bardzo popularne opcje. Poza tym podejmuje się on także obsługi imprez, w tym weseli, jubileuszów czy chrzcin. Więcej informacji na temat usług można przeczytać na stronie salonu.
Telefon: 792 921 110
Domena: https://foto-kreatywni.pl/
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Aleja Najświętszej Maryi Panny 3
Kod pocztowy: 42-202
Źródła: https://foto-kreatywni.pl/portfolio/portretowe


Dodano: 2019-02-06
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Autor: Pola PawlakSkojarzone Firmy


LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.


tapetuj.pl Sklep internetowy


Iluzjonista Konrad Mościński