Duda-Cars S.A.
Mercedes-Benz Duda-Cars


Podróżowanie dla wielu osób daje poczucie wolności. Auto powinno być nie tylko wykonane w sposób nowoczesny, aby jazda nim była wydajna i ekonomiczna, ale również dostarczać rozrywki. W samochodach marki Mercedes standardem są multimedia i systemy, które pomagają parkować czy hamować. 

Wspomniana wcześniej marka dostarcza auta, które dobrze sprawdzają się w różnych rolach. W jej ofercie można znaleźć nie tylko samochody osobowe, ale również ciężarowe, dostawcze, kempingowe i autobusy. To sprawia, że tak naprawdę odpowiada na bardzo zróżnicowane potrzeby swoich klientów. Marco Polo to propozycja dla tych, którzy nie lubią ograniczeń i cenią sobie poznawanie nowych miejsc. Taki samochód sprawdzi się zawsze wtedy, gdy wybierasz się na krótki wypad za miasto. Na pierwszy rzut oka rzadko kto spodziewa się, że kryje w sobie wiele możliwości. To auto, które cechuje się nie tylko komfortowym wnętrzem czy nowoczesnym designem, ale również przestronnym wnętrzem. Mercedes Marco Polo zdobył wiele nagród, co tylko potwierdza jego wysoką jakość wykonania i trafione pomysły producenta. Daje możliwość spania na wysokim poziomie, ma dobrze zaprojektowaną kuchnię, a także podnoszony dach z łóżkiem. Mogą w nim spać nawet 4 osoby, co oznacza, że świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju wypady rodzinne. 

Jeśli jesteś zainteresowany jego kupnem, powinieneś skontaktować się z dealerem Mercedesa. Możesz skorzystać z atrakcyjnego finansowania w postaci Flexi Leasing, w którym to jest możliwość kształtowania wysokości wkładu własnego i comiesięcznych rat. Przedsiębiorcy mogą wybrać również opcję, jaką jest Flexi Kredyt z malejącymi ratami lub ratą balonową. Nawet jeśli nie prowadzisz własnej działalności gospodarczej, nadal możesz skorzystać z Flexi Kredytu. Odwiedź witrynę duda-cars.mercedes-benz.pl, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działa dealer marki Mercedes w Lesznie. Zajmuje się on również wykonywaniem napraw nowych i używanych samochodów, a także sprzedażą używanych części regenerowanych.
Telefon: 61 864 44 44
Domena: https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Ptasia 4
Kod pocztowy: 60-319
Źródła: https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"


Sportowo.pl


Kaskada Hotel&Restauracja