ARMAPOL PPHU R M KUBSIK SPÓŁKA JAWNA
Zawory kulowe nierdzewne | http://armapol.pl/


Osoby poszukujące wysokiej klasy urządzeń i akcesoriów dla branży spożywczej doskonale wiedzą, że jakość sprzętu ma niebagatelne znaczenie. Dlatego też decydując się na wybór oferty danej firmy, warto poznać opinię innych klientów o produktach, ale również zwrócić uwagę, czy urządzenia posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Warto również zdecydować się na firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Najwyższą jakość oferowanych produktów gwarantuje firma Armapol, która na rynku działa od 30 lat. Przedsiębiorstwo produkuje m.in. zawory (w tym zawory kulowe nierdzewne), złącza, uszczelki, głowice, filtry. Wszystkie elementy wytworzone są z najlepszych materiałów, przy użyciu najnowszych technologii. Każdy produkt jest precyzyjnie wykonany, cechuje się dużą funkcjonalnością oraz niezawodnością działania. Firma realizuje zamówienia indywidualne, pod konkretny projekt klienta - bez względu na jego trudność i poziom skomplikowania.

Co więcej, przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji hutniczej - wykonywane są rury, blachy, pręty, profile, elementy śrubowe oraz płaskowniki. Są one przygotowanie ze stali wysokiej jakości, dzięki czemu są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Wszystkie oferowane produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu idealnie nadają się dla branży przemysłowej, gwarantując idealną sterylność linii produkcyjnej. Przedsiębiorstwo stosuje się do norm PN, ISO, SMS oraz DIN. Ponadto Stal kwasoodporna i nierdzewna spełniają normy PN 0H18N9 oraz PN 00H17N14M2.

W przedsiębiorstwie produkowana jest armatura przy wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego tokarek CNC oraz tokarek konwencjonalnych. Firma wykonuje takie usługi, jak:

  • spawanie metodą TIG,
  • toczenie CNC,
  • frezowanie,
  • wiercenie,
  • polerowanie.

Na stronie internetowej firmy dostępny jest katalog produktowy w formie pdf, który można poznać. Umożliwia on zapoznać się szczegółowo z ofertą przedsiębiorstwa. Produkty podzielone są na kategorie, opatrzone są opisem parametrów oraz rysunkiem technicznym.
Telefon: 061 871 02 98
Domena: http://armapol.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Zamenhofa 142
Kod pocztowy: 61-139
Źródła: http://armapol.pl/zawory-kulowe-silowniki-do-zaworow-kulowych/


Dodano: 2019-08-12
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Autor: Anna BorowskaSkojarzone Firmy


RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"


Sportowo.pl


Kaskada Hotel&Restauracja