APE-LP
Test szczelności pomieszczeń


Renomowana firma APE-LP to ceniony specjalista z dziedziny ochrony pożarowej. W jej ofercie można znaleźć najnowocześniejsze rozwiązania obejmujące projekt i montaż niezawodnych systemów przeciwpożarowych, a także sieci elektrycznych i niskonapięciowych. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra dysponująca wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami i indywidualne podejście do klienta, składają się na unikalne Know-How, które gwarantuje bezpieczeństwo osób i dobytku.

Oprócz usług związanych z realizacją nowych i modernizacją posiadanych systemów i instalacji, poprzez stronę apelp.pl możecie Państwo zamówić szereg specjalistycznych usług związanych z serwisem, kontrolą i doradztwem z szeroko pojętego ppoż. Wśród nich znajduje się między innymi propozycja obejmująca test szczelności pomieszczeń SUG. Jest on niezbędny, by określić, czy w danym pomieszczeniu panują odpowiednie warunki umożliwiające zastosowanie konkretnych środków gaśniczych (szczególnie gazu).

Firma specjalizuje się w ocenie i kontroli serwerowni, w których zastosowano gazowe urządzenia gaśnicze SUG-G. Testy wykonuje się przy zastosowaniu wentylatorów, a cała procedura przeprowadzana jest według ściśle określonych w polskich i europejskich normach procedur i znana jest pod angielską nazwą "door fan test" (czasami także "blower fan test").

Test obejmuje ciśnieniowe sprawdzenie szczelności, którego wynik opiera się na mierzeniu czasu retencji gazu. Dodatkowo sprawdza się także, jak prezentuje się ten współczynnik w kontekście doboru powierzchni przeznaczonej dla klap odciążających. W ten sposób możliwe jest precyzyjne zlokalizowanie nieszczelności, co stanowi podstawę do zaproponowania odpowiednich przeróbek modernizacyjnych i ulepszeń, które wyeliminują ryzyko braku poprawnej reakcji systemu w przypadku zagrożenia.

Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju i dysponuje rozbudowanym zapleczem, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie testów nawet bardzo dużych powierzchni przy zastosowaniu dużej liczby wentylatorów.
Telefon: 58 500 83 81
Domena: http://apelp.pl/
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Wały Piastowskie 1
Kod pocztowy: 80-855
Źródła: http://apelp.pl/oferta/test-szczelnosci-pomieszczen-sug/


Dodano: 2019-02-12
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Autor: Michał LisSkojarzone Firmy


DOWAN Sp. z o.o.


Agencja Reklamowa BrandTailors