Apartamenty Bellamonte
Apartamenty Bellamonte • Apartamenty zakopane wynajem centrum


Zakopane dysponuje wyjątkowo szeroką ofertą noclegową. W tej pełnej licznych atrakcji miejscowości na turystów czekają hotele i hostele, wille, pensjonaty, pokoje czy schroniska, a także luksusowe obiekty z apartamentami czy strefami SPA. Jednym z takich luksusowych hoteli jest Aparthotel Bellamonte, oferujący apartamenty w Zakopanem. Wynajem w centrum miasta ekskluzywnych pokojów może się wydawać bardzo drogi, jednakże wspomniany obiekt może się poszczycić bardzo konkurencyjnymi cenami.

Każdy apartament składa się z minimum jednej sypialni, a także kompleksowo wyposażonego aneksu kuchennego oraz salonu. To doskonała propozycja dla par, ale również rodzin z dziećmi, grup znajomych oraz pracowników, bowiem obiekt dysponuje także nowoczesną salą szkoleniową na 60 osób. Ponadto przed hotelem znajduje się monitorowany parking, a wewnątrz strefa SPA (jacuzzi, sauna, mała siłownia) i część restauracyjna. Na dzieci czekają liczne atrakcje w bawialni i na placu zabaw. W całym obiekcie znajduje się darmowy internet wi-fi.

Budynek mieści się w znakomitej lokalizacji – niedaleko stacji narciarskiej. W pobliżu niego znajdują się też liczne trasy rowerowe i spacerowe, dzięki czemu to idealna okolica na spokojne wędrówki z dziećmi czy z psem (w hotelu bez przeszkód można trzymać zwierzęta domowe). Dostępna jest całodobowa, profesjonalna obsługa, a codziennie wymieniane są pościel i ręczniki. W zależności od zapotrzebowania gości, możliwe jest też codzienne sprzątanie apartamentów.

Obsługa hotelowa z chęcią służy klientom pomocą w zorganizowaniu różnorodnych atrakcji, np. kuligów czy też wyjazdów na baseny termalne lub stoki narciarskie. Możliwa jest także pomoc w zorganizowaniu transportu z krakowskiego lotniska lub na lotnisko, a także instruktorów narciarskich i wycieczek górskich z przewodnikiem. Na gości przyjeżdżających zimą czeka specjalistyczna narciarnia z suszarką na buty, a w okresie ferii – także SkiBus na Polanę Szymoszkową.

Co ważne, hotel korzysta z rozwiązań ekologicznych, m.in. paneli fotowoltaicznych czy ogrzewania wodami geotermalnymi.
Telefon: +48 18 20 123 92
Domena: https://www.apartamenty-bellamonte.pl/
Miejscowość: Zakopane
Adres: Kaszelewskiego 7c
Kod pocztowy: 34-500
Źródła: https://www.apartamenty-bellamonte.pl/


Dodano: 2019-04-15
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Centrum Rozwoju Edukacji A-Z


Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO


PPH i U Meteor Sp. z o.o.