Amer Event
Amer Event • Mobilny escape room warszawa


AMER EVENT ESCAPE ROOM to firma, która specjalizuje się w tworzeniu pomysłowych i bardzo ciekawych rozrywek dla ludzi w niemal każdym wieku. Mobilny escape room w Warszawie będzie nie lada gratką dla wszystkich osób, które uwielbiają zagadki. W określonym czasie grupa osób musi wydostać się z pomieszczenia, w którym umieszczone są różne podpowiedzi, dzięki którym będzie można otwierać kolejne zamki oraz skrytki. W zabawie chodzi główne o komunikację między znajomymi/przyjaciółmi/rodziną, bo tylko dzięki kooperacji będzie można opuścić pokój.

Polecana firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnia nie tylko profesjonalną i bezpieczną zabawę w pokoju zagadek. Dzięki pomysłowości twórców taki escape room można zainscenizować w dowolnym miejscu w Polsce! Dzięki organizacji całej ekipy będą mogli Państwo wynająć profesjonalne usługi wraz ze stworzeniem scenariusza oraz instalacją pokoju w miejscu realizacji. Cała obsługa pokoju zagadek jest wykonywana przez wykwalifikowaną ekipę, która kontroluje bezpieczeństwo uczestników.

Z tego względu, że escape room w Warszawie pozwala na przednią zabawę, to z tej oferty korzysta wiele osób chcących urozmaicić różnego rodzaju spotkania z przyjaciółki, urodziny, eventy. Pomysł escapre roomu jest również ciekawym urozmaiceniem dla zintegrowania się wszystkich pracowników firmy. Rozwiązywanie wspólnych zagadek daje możliwość sprawdzenia poziomu komunikacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami. Jest to również doskonała okazja do poprawienia swoich więzi koleżeńskich w przedsiębiorstwie.

Warszawa to nie jedyne miasto, gdzie usługi escape roomu cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Firma jest często zaprasza również do innych miast w Polsce, takich jak Szczecin, Zielona Góra, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Poznań. W razie jakichkolwiek pytań o mobilny pokój zagadek można telefonować pod numer obsługi klienta lub odwiedzić stronę mobilny-escaperoom.pl. Wszystkie zagadki będą dopasowane do wieku uczestników, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać,  że wydostanie się z pomieszczenia będzie zbyt trudne dla dzieci, lub zbyt łatwe dla dorosłych.
Telefon: 609057688
Domena: https://www.mobilny-escaperoom.pl/
Miejscowość: Inowrocław
Adres: Szymborska 53
Kod pocztowy: 88-100
Źródła: https://www.mobilny-escaperoom.pl/


Dodano: 2019-02-02
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Auto Serwis Kwiatowa


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


IDEAerp