Akademia Rocka Maciej Michniewicz
http://akademiarocka.pl | Lekcje wokalu Warszawa


Piękny głos wymaga odpowiedniego traktowania. Osoby obdarzone talentem wokalnym, powinny go skrupulatnie pielęgnować i rozwijać. Aby głos miał szansę ewoluować i nabierać nowych zdolności, warto zdecydować się na lekcje wokalu, na przykład w Warszawie. Zajęcia tego rodzaju prowadzone są w Akademii Rocka. Na stronie internetowej szkoły, akademiarocka.pl, zamieszczone zostały wszelkie niezbędne informacje, odnoszące się do rodzajów oferowanych zajęć, ich cen i specyfikacji.

Lekcje śpiewu prowadzone są tam indywidualnie. Jest to dużym ułatwieniem, zarówno dla prowadzącego, jak i dla ucznia. Dzięki temu nie pojawia się presja grupy i narzucanie tempa dostosowanego do kilku osób jednocześnie. Uczeń może pracować w sposób, który jest dla niego najwygodniejszy. Ma także szansę dobierać repertuar muzyczny, zgodny z własnymi preferencjami.

Nauczyciele śpiewu, w żaden sposób nie narzucają wokalistom stylów muzycznych, które powinni wykonywać. To do nich należy wybór. Może być to każda muzyka: rock, soul, blues, pop i wiele innych.

W procesie szkolenia wokalu, osoby uczęszczające na zajęcia do Akademii, mają szansę brać udział w zajęciach kształtujących i rozwijających następujące umiejętności:

  • emisja głosu (pozwala lepiej poznać możliwości aparatu artykulacyjnego)
  • występy publiczne
  • nauka poprawnego śpiewu z mikrofonem
  • nauka poprawnego oddychania

Dodatkowym wsparciem w procesie nauki, jest stały dostęp do tak zwanej Bazy Wiedzy. Jest to zbiór wielu przydatnych materiałów, które pomagają w utrwalaniu i systematyzowaniu zdobytych umiejętności.

Co ciekawe, uczniowie Akademii Rocka, mają niepowtarzalną okazję rozwijania swoich talentów i sprawdzania się w bojach, poprzez czynny udział w specjalnie organizowanych koncertach. Otrzymują również szansę nagrania swojego wykonania na profesjonalnej płycie.

Oferta szkoły jest naprawdę niezwykle interesująca. Nie ogranicza się ona do standardowych lekcji śpiewu i emisji głosu. Początkujący wokaliści mogą poczuć się jak prawdziwe gwiazdy estrady, dzięki możliwościom, jakie daje Akademia.

 
Telefon: 602 711 013
Domena: http://akademiarocka.pl
Miejscowość: Warszawa
Adres: Targowa 1A
Kod pocztowy: 03-727
Źródła: http://akademiarocka.pl/ucz-sie-grac/wokal/


Dodano: 2019-01-23
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Auto-Blak


Przedwczesny wytrysk ranking


Gabinet Terapii ANTOŚ