Agencja Turystyczna - Via Europa Świercz Witold
Narty w rejonie Aosta


Jakie są najlepsze miejsca na aktywność narciarską? Wśród ulubionych lokalizacji turystycznych niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się Włochy. Wystarczy raz wybrać się na narty w rejonie Aosty, by chcieć wracać tam już co roku. Niektórych podróżników odstraszają jednak problemy związane z planowaniem wyjazdu, pobytu i przewozem sprzętu, szczególnie jeśli urlop nie potrwa długo, a dużo czasu trzeba będzie poświęcić na jego organizację. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego organizatora.

Wystarczy opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, a zostaną znalezione wygodne rozwiązania w korzystnej cenie. Firma zajmie się między innymi:

  • rezerwacją przelotu do Włoch samolotem,
  • zapewnieniem noclegu w sprawdzonym i wiarygodnym miejscu,
  • zorganizowaniem wyżywienia,
  • bezpośrednimi transferami na stoki narciarskie,
  • ubezpieczeniem.

Oferta kierowana jest zarówno do profesjonalnych narciarzy, jak i dla amatorów. W stacjach narciarskich każdy może skorzystać ze wsparcia anglojęzycznego instruktora, który w przyjaznej atmosferze pomoże zrozumieć, jak poruszać się po stoku. Choć wielu podróżnych wyjeżdża właśnie dla ekscytujących godzin spędzonych na nartach, na miejscu nie brakuje innych atrakcji i udogodnień.

Wyżywienie to coś więcej niż dostarczenie kalorii do swojego organizmu. Pyszne śniadania i kolacje w stylu włoskim na długo pozostają w pamięci. Podobnie jest z okoliczną bazą gastronomiczną, gdzie można odpocząć razem ze swoimi przyjaciółmi, a nawet poznać nowych ludzi. Wszystkich łączy zamiłowanie do aktywności fizycznej i kontaktu z naturą. Po pełnym wrażeń dniu można wypocząć w hotelu czterogwiazdkowym, gdzie każdy detal został starannie dopracowany. Wyjątkowy wygląd wnętrz, dobrze wyposażona łazienka, miękkie i wygodne łóżko... Co ważne, turyści zgłaszający się do organizatora mogą dowolnie personalizować wyjazd. Istnieje możliwość wyboru standardu hotelu i ceny. Szczegóły zawsze ustala się przy indywidualnym kontakcie z pracownikami. Na stronie internetowej pod linkiem viaeuropa.com.pl można przeczytać więcej o organizacji i znaleźć dane do kontaktu.

 
Telefon:
Domena: http://viaeuropa.com.pl/
Miejscowość: Bielany Wrocławskie
Adres: Dębowa 16
Kod pocztowy: 55-040
Źródła: http://viaeuropa.com.pl/


Dodano: 2019-08-09
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


{Treść komentarza}
By:{Autor}
Data:{data publikacji}
Ocena: {ocena}

Skojarzone Firmy


Penilarge - Grupa Intymnosc.pl


DCP Badania


RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka